-4%

Побутовий газовий балон Gutgas ExtraLight XLT-9.6 (GAXL0922) (h538793)
4 049 ₴
3 897 ₴
- Готово до відправки
- Код: 538793
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інноваційні та легкі сталеві балони для зрідженого газу. Надзвичайно міцна шведська сталь особливого сплаву, витримуючи тиск близько 100 Атм (у 4 рази перевищуючи стандартні - 25 Атм). Завдяки збільшеному до 245 мм діаметру балон більш продуктивний при низьких температурах. Ергономічний кожух запатентованої конструкції, виготовлений із високоякісного термопластичного полімеру, гарантує безпеку та зручність використання як для домашнього, так і для професійного застосування. Завдяки здатності до деформації металевий корпус з легкістю гасить енергію ударів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GUTGAS |
| Країна виробник | Норвегія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість (маса газу) | 5.2 кг |
| Висота | 393 мм |
| Діаметр | 245 мм |
| Маса порожнього балона | 3.7 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Загальний об'єм балона | 9.6 л |
| Особливості | діапазон робочих температур: -20°C – +65°C |
| Робочий тиск | 30 бар |
| Різьба | М 26x1,5 (6г/6Н) |
| Тип корпусу балона | сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 897 ₴






