
Балаклава з підігрівом 2E Shadow Black M (2E-HBSWM-BK) (q504642)
192 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504642
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Зовнішній шар: 100% поліестер.
- Підкладка: 100% фліс.
- Температура нагрівання: 40-65°C.
- Час обігріву: 3-8 годин.
- Зона обігріву: Права та ліва сторони голови.
- Контроллер: одна кнопка, 3 рівня (високий, середній, низький).
- Грелка: 7.4 В 4 Вт.
- Акумуляторна батарея: 7.4 В, 2000 мАг.
- Зарядний пристрій: 8.4V 1.5A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Склад матеріалу термобілизни | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | 7.4 В/ 2000 мАч |
| Час обігрівання | 3 год |
| Зарядний пристрій | 8.4 В/ 1.5A |
| Зона обігрівання | права та ліва сторона голови |
| Матеріал | 100% фліс| 100% поліестер |
| Потужність нагрівального елемента | 7.4 В/ 4 Вт |
| Особливості | одна кнопка, 3 рівні (високий, середній, низький) |
| Розмір | M |
| Стан | Нове |
| Температура нагрівання | 40°С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴









