
Диск пильний Bosch Eco for Aluminium 190x2.42/1.6x30мм 54TCG (2.608.644.389) (h495529)
732 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495529
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Eco for Aluminium - найкращий вибір для надійного різання алюмінію. Повністю відшліфовані зубці забезпечують плавне та легке різання. Правильно підібрані зубці гарантують тривалий термін служби. Підходить для пилок різних розмірів із перехідними кільцями або без них.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кількість зубців/сегментів | 54 |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | алюміній , метал, пластик |
| Швидкість обертання | 8000 об./хв |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Ширина пропилу | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴

