
Диск пильний Bosch optiline Eco, 190x30мм, 24T (2.608.644.376) (y495523)
418 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495523
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Eco for Wood - оптимальний вибір для впевненого різання дерева. Спеціальний рецепт твердосплаву забезпечує хороший термін служби. Ретельно контрольований процес виробництва забезпечує відповідність високим стандартам якості Bosch.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кількість зубців/сегментів | 24 |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | деревина |
| Толщина диска | 1.4 мм |
| Ширина пропилу | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴

