
Круг відрізний Bosch Expert for Inox, 230х22.23мм (2.608.600.096) (r495503)
90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495503
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний круг Expert for Inox гарантує ефективне та максимально безпечне різання.
Круг із надтвердого оксиду алюмінію з наповнювачами та присадками, які зменшують теплоутворення під час різання.
Не містить залізних, сіркових або хлористих наповнювачів.
З отвором 22,23 мм для кутових шліфувальних машин із стандартною затискною гайкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Словенія |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Робочий матеріал | неіржавка сталь |
| Товщина кола | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴






