
Круг відрізний Bosch Multi Construction прямий 125х1.6мм (2.608.602.383) (v495502)
58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495502
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте диск, який впорається з будь-яким різанням? Bosch - ваш надійний помічник
- Потужне та швидке різання - спеціальна суміш абразивів дає змогу різати метал, нержавіючу сталь, кольорові метали, камінь, мармур, і пластик із легкістю.
- Точний різ - тонкий диск забезпечує точність і мінімальну кількість сколів.
- Комфортна робота - менше зусиль, менше шуму і пилу - працюйте із задоволенням.
- Універсальність - підходить для кутових шліфувальних машин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Робочий матеріал | камінь , метал , пластик, цегла |
| Товщина кола | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴









