
Круг відрізний Bosch Standard, 230х22.23мм, по металу (2.608.619.776) (b495498)
78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495498
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стандартний відрізний диск по металу надійно розрізає метал. Відрізні диски Bosch відповідають максимальним вимогам безпеки, таким як EN 12413.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Робочий матеріал | метал |
| Товщина кола | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴









