
Круг відрізний Bosch Expert for Inox, 76х10х1мм, 5шт (2.608.601.520) (z495497)
338 ₴
- Готово до відправки
- Код: 495497
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 10 мм |
| Кількість предметів | 5 шт. |
| Робочий матеріал | неіржавка сталь, метал |
| Товщина кола | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴









