
Прожектор Videx LED 30W 5000K 220V (VL-F2e-305W) (z445155)
390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 445155
LED прожектор VIDEX 30W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 177x122x24мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку-100Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 3000Лм.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість світлодіодів | 45 шт. |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IK08|IP65 |
| Призначення | для внутрішнього освітлення приміщень, для освітлення вхідних дверей і воріт, для освітлення паркінгів, для освітлення вулиць, ліхтар, для зовнішнього освітлення будівель |
| Напруга | 180-265 В |
| Особливості | кабель без вилки, вологозахищений |
| Робоча температура | -30°С - +50°С |
| Розмір | 17.7 x 12.2 x 2.4 см |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Температура світла | 5000 K |
| Тип | прожектор вуличний світлодіодний |
| Тип монтажа | Підвісний |
| Кут розсіювання | 90° |
- Ціна: 390 ₴




