
Диск пильний Зеніт алмазний 125x7 мм (15207125) (u372089)
162 ₴
- Готово до відправки
- Код: 372089
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | плитка, кераміка |
| Швидкість обертання | 12000 об/хв |
| Толщина диска | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴


