
Диск пильний Зеніт алмазний ТУРБО 230x7 мм (15307230) (s372083)
392 ₴
- Готово до відправки
- Код: 372083
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | бетон , цегла, мрамор , кераміка |
| Швидкість обертання | 6500 об./хв |
| Толщина диска | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴
