
Диск пильний Bosch Standard for Ceramic 230-22.2 (2.608.602.205) (g372072)
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 372072
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний відрізний диск Standard for Ceramic забезпечує надійне різання плитки. Суцільна відрізна кромка обумовлює рівний результат при роботі з усіма видами плитки. Крім того, спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії гарантує високі стандарти якості диска. Застосовуйте цей диск для різання кераміки, фарфору і тонкокаменної кераміки. Підходить для кутових шліфувальних машин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | кераміка |
| Швидкість обертання | 6650 об./хв |
| Ширина пропилу | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

