
Диск пильний Bosch Standart for Universal 230-22.23, по бетону (2.608.615.065) (y372068)
846 ₴
- Готово до відправки
- Код: 372068
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний відрізний диск Standard for Universal дозволяє здійснювати надійне різання універсальних будівельних матеріалів.
Оптимізована алмазна матриця забезпечує надійний результат, завдяки високим стандартам якості диска.
Спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії забезпечує ці стандарти в результаті безперервного контролю якості.
Використовувати цей диск для різання будівельних матеріалів, наприклад бетону і кам'яної кладки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Додаткові характеристики | сегментний |
| Кількість зубців/сегментів | 15 |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | цегла, бетон |
| Швидкість обертання | 6650 об./хв |
| Ширина пропилу | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴









