
Круг відрізний Bosch X-LOCK Expert for Inox and Metal, 125x1.0x22.2мм (2.608.619.264) (v371895)
45 ₴
- Готово до відправки
- Код: 371895
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Робочий матеріал | метал |
| Товщина кола | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴









