
Круг відрізний Bosch X-LOCK Multi Material, 125x1.6x22.2мм (2.608.619.270) (j371894)
58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 371894
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний диск X-LOCK Multi Construction ріже практично будь-які матеріали - зміна дисків не потрібно.
Відрізний диск виготовлений зі спеціального складу абразивів, який дозволяє працювати з різними матеріалами.
Крім того, тонкий диск дозволяє різати швидко і легко без значних зусиль, при цьому мало шуму і пилу, не утворюються сліди мінливості і задирки.
Відрізні диски X-LOCK також підходять до стандартних кутовим шліфувальним машинам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Робочий матеріал | метал , пластик , універсальний, цегла |
| Товщина кола | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴








