
Круг відрізний DeWALT EXTREME, нержавіюча сталь/листовий метал, 125х1.2х22.23 мм (DT43904) (v371860)
68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 371860
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості DT43904
✔ Аккредитація OSA;
✔ Неперевершена швидкість обробки матеріалу;
✔ Завдяки запатентованій технології - високий ресурс;
✔ Високий рівень балансування;
✔ Ідеально оптимізовані для використання як с акумуляторним, так мережевим інструметом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Робочий матеріал | неіржавка сталь, метал |
| Товщина кола | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴
