
Витяжка кухонна Cata CERES 900 XGBK (02059200) (u229840)
11 832 ₴
- Готово до відправки
- Код: 229840
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Похила пристінна витяжка, відведення, продуктивність макс. 560 м3/год (при вільному відведенні повітря: 1000 м3/год), 3 швидкості, сенсорне керування, таймер, індикатор забруднення фільтрів, освітлення EcoLed, жироуловлюючий фільтр, колір чорний.
Діаметр отвору повітроводу 15/12.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Габарити | 90 х 116.5 х 30.3 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | EcoLed |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 147 Вт |
| Особливості | індикатор забруднення |
| Продуктивність | 1000 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря |
| Тип | похила |
| Тип монтажа | настінна |
| Рівень шуму | 53-63 дб |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 832 ₴
