
Кондиціонер Bosch CL7000i RAC 3,5 (7733703120) (y688925)
50 694 ₴
- Готово до відправки
- Код: 688925
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 12.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Вага зовнішнього блока | 31.4 кг |
| Габарити внутрішнього блока | 30.8 х 90.9 х 25.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55.4 х 80.5 х 33 см |
| Додатково | мобільний застосунок Bosch HomeCom Easy, 3D режим |
| Конструкція | спліт-система |
| Максимальна споживана потужність | 12000 кВт |
| Маркування | 12 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Потужність у режимі обігріву | 4.1 кВт |
| Потужність у режимі охолодження | 3.4 кВт |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.872 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.759 кВт |
| Режими роботи | Автоматичний, Іонізація, Нічний, Обігрівання, Осушення повітря, Очищення повітря, охолодження |
| Теплопродуктивність | 13000 БТЕ/ч |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi|Пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 33 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Функціональні особливості | Power Control, Save Plus , i-Clean 56° , Функція Follow me , антикорозійне покриття зовнішнього блока |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність COP | 5.1 (SCOP) |
| Енергоефективність EER | 9.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 694 ₴






