
Ваги підлогові Beurer BF 183 (i523856)
1 806 ₴
- Готово до відправки
- Код: 523856
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги Beurer BF 183 з безпечним склом та дисплеєм розміру XL додатково надають аналітичні дані, такі як вісцеральний жир та метаболічний вік.
Основні характеристики
- Діагностичні ваги з індикацією вмісту вісцерального жиру та метаболічного віку
- Розмір цифр 38 мм
- Платформа із безпечного скла (6 мм)
- Електроди із сатинованої нержавіючої сталі
- Визначення маси тіла, жирової маси, тканинної рідини, частинки м'язової маси, ІМТ, частинки вісцерального жиру та метаболічного віку
- Допустиме навантаження: 180 кг
- Ціна поділу: 0,1% при вимірі жирової маси, тканинної рідини та частинки м'язової маси; 100 г під час вимірювання маси тіла
- Перемикання кг/фунт/стоун
- Пам'ять на 10 користувачів
- Автоматичне включення та вимкнення
- Індикація навантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 10 |
| Габарити | 300 х 300 х 18 мм |
| Діагностичні виміри | частка жирової тканини , частка кісткової маси , індексу маси тіла , кількість рідини, рівня метаболізму (BMR) , частка м'язової маси |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження, дисплей |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал | Пластик | Загартоване скло |
| Призначення | діагностичні |
| Особливості | автоматичне визначення користувача, Сенсорне керування, підсвічування екрана |
| Живлення | 1 х CR2032 |
| Техніка увімкнення | quick start |
| Тип роботи | електронні |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴

