
Ваги підлогові Beurer BF 500 (q176296)
2 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: 176296
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Великий невидимий дисплей з'являється лише при вимірі
- Вага, жирова та кісткова маса, частка вологи та м'язової тканини, калорії, що беруть участь в активному та основному метаболізмі
- Розрахунок ІМТ
- Автоматичне розпізнавання восьми користувачів
- Сучасне сенсорне керування
- Електроди з нержавіючої сталі з покриттям титану
- П'ять рівнів активності
- Осередки користувачів: 8, з автоматичним розпізнаванням
- Осередки пам'яті для результатів вимірювань: 30
- Технологія включення: Quick Start
- Автоматичне вимкнення, індикація навантаження
- Максимальна вага: 180 кг
- Розмір цифр: 40 мм
- Програма Beurer HealthManager доступна для безкоштовного завантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 8 |
| Габарити | 300 x 300 x 28 мм |
| Діагностичні виміри | частка жирової тканини , частка кісткової маси , кількість рідини, частка м'язової маси |
| Додаткові функції | дисплей |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Призначення | діагностичні |
| Особливості | beurer healthmanager, автоматичне вимикання, техніка вмикання quick-start, Сенсорне керування |
| Живлення | 3 x AAA |
| Техніка увімкнення | quick start |
| Тип роботи | електронні |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 305 ₴






