-7%

Соковижималка Adler AD 4127 (x682724)
2 825 ₴
2 637 ₴
- Готово до відправки
- Код: 682724
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 2 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 38.7 х 38.7 х 22 см |
| Максимальна швидкість обертання | 15000-18000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Захист від перегрівання, нековзні ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 637 ₴









