
Електрогриль AIWA KAMADO ASM-1500 (ASM1500) (t730336)
3 117 ₴
- Готово до відправки
- Код: 730336
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | піддон для крапель |
| Розміри | 317 x 108 x 279 мм |
| Температурні режими | 80-200 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 117 ₴


