
Монiтор Asus 24.1" ROG Strix XG248QSG Ace (90LM0C40-B01371) Black 610Hz (x716307)
51 964 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716307
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ROG Strix XG248QSG Ace – це найшвидший у світі кіберспортивний монітор. Створений для профі у FPS, він оснащений 24,1-дюймовою панеллю Super TN із частотою оновлення до 610 Гц, наднизькою затримкою, технологією Extreme Low Motion Blur 2 (ELMB 2) і надзвичайною яскравістю, що забезпечує неймовірно плавний і реалістичний геймплей. XG248QSG також оснащено оновленою підставкою – її основа менша, ніж у попередньої моделі монітора, що дозволяє звільнити додаткове місце на робочому столі та краще організувати ігрову зону.
Будьте асом у грі
Створіть ідеальний кіберспортивний сетап із пристроями серії ROG Ace – вибором чемпіонів. Нові монітори ROG Ace, розроблені для кіберспортсменів і всіх, хто очікує продуктивності змагального рівня. Вони забезпечують зручні ігрові функції, блискавичну швидкість і неперевершений відгук.
Найшвидший ігровий монітор
Блискавична частота оновлення (до 610 Гц) і низька затримка відображення роблять ROG Strix XG248QSG Ace найшвидшим ігровим монітором у світі. Відчуйте максимальну плавність і чіткість зображення для переваги над суперниками, особливо в динамічних іграх.
Панель Super TN: створено для FPS
Порівняно з традиційними TN-панелями, панель Super TN, що використовується в XG248QSG, може похвалитися унікальними характеристиками, які дають професійним FPS-геймерам вирішальну перевагу над супротивниками.
Extreme Low Motion Blur 2
Технологія Extreme Low Motion Blur 2 (ELMB 2) з подвійним підсвічуванням (дві LED-стрічки, 10 зон) забезпечує новий рівень чіткості руху. П’ять режимів налаштування дозволяють максимально зменшити розмиття й фантомні ефекти. XG248QSG також має утричі більшу пікову яскравість порівняно з попередніми поколіннями ELMB і відтворює до 65% яскравіше зображення, ніж у схожих технологій інших виробників.?
Більше місця на столі
XG248QSG створений з акцентом на ергономіку й продуктивність. Його конструкція має на 30% меншу основу, ніж наявні монітори лінійки XG, тож у геймера залишається більше місця для рухів миші та комфортного розташування клавіатури – це критично важливо для кіберспорту.?
Нова ергономічна підставка
Нова конструкція підставки пропонує ширший діапазон регулювання, що дозволяє кожному геймеру знайти ідеальне положення екрана для комфортної гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Діагональ екрана | 24.1" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Вигнутий екран | Немає |
| Категорія | 16:9 |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Об'єм | 0.1 мс |
| Поверхня екрана | матова |
| Споживана потужність (у роботі) | 24 Вт |
| Регулювання за висотою | Да |
| Сенсорний | Немає |
| Сумісність | 100х100 мм |
| Термін придатності | Да |
| Тип | 557х514х188 мм |
| Тип матриці | TN |
| Кут огляду | 170°/160° град. |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 610 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 964 ₴





