
Цифровий мультиметр Voltronic DT-266FT, V, A, R, Q50 (DT-266FT) (j648794)
457 ₴
- Готово до відправки
- Код: 648794
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.31 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювання | напруга , сила тока, опір , прозвон ланцюга |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Особливості | функція утримання показань, індикація заряду батареї |
| Перевірка діода | Да |
| Розміри | 230 х 90 х 37 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴



