
Домкрат GTM механічний ромбовидний 2т (120-395мм) (T10202-GS+H07) (w596586)
1 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: 596586
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM T10202-GS+H07 - гвинтовий механічний домкрат для підняття і фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів вирізняється максимальною простотою і здебільшого застосовується під час обслуговування автомобілів. У комплекті з домкратом йде упор для фіксації автомобілів S05 і руків'я H07.
Переваги домкрата GTM T10202-GS+H07- Висока якість виготовлення
- Міцний гвинтовий механізм
- Металевий упор для фіксації автомобілів
- Максимальна робоча вага 2 т
- Автосервіс
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ромбоподібний |
| Максимальна висота підіймання | 395 мм |
| Мінімальна висота підйому | 120 мм |
| Принцип дії автомобільного домкрата | механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴


