
Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 (LS27FG502SIXUA) OLED Black 180Hz (c729439)
22 167 ₴
- Готово до відправки
- Код: 729439
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випробуйте новий рівень візуальної якості з Samsung Odyssey OLED G5 - 27-дюймовим ігровим монітором, створеним для максимального реалізму та миттєвої реакції. Завдяки OLED-панелі з контрастністю 1 000 000:1 і підтримці HDR10, зображення виглядає живим, глибоким і неймовірно деталізованим.
Роздільна здатність QHD (2560х1440) забезпечує чіткість у кожній сцені, а час відгуку лише 0.03 мс (GtG) і частота оновлення до 180 Гц (DisplayPort) / 144 Гц (HDMI) гарантують ідеальну плавність руху та миттєву реакцію - без розмиття та затримок.
Монітор підтримує технології AMD FreeSync і NVIDIA G-Sync Compatible, усуваючи розриви зображення та забезпечуючи максимально стабільний ігровий процес. Колірне охоплення DCI-P3 99% і підтримка Quantum Dot Color дають змогу насолодитися насиченими та реалістичними відтінками.
Для захисту зору передбачені режими Eye Saver і Flicker Free, а функції Black Equalizer і Virtual Aim Point дають перевагу в іграх, покращуючи видимість у темних сценах і підвищуючи точність прицілювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | немає |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Діагональ екрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Вигнутий екран | Немає |
| Категорія | 16:9 |
| Контрастність | 1000000:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Об'єм | 0.03 мс |
| Поверхня екрана | матова |
| Споживана потужність (у роботі) | 28 Вт |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Сумісність | 100х100 мм |
| Термін придатності | Да |
| Тип | 609.9x463.8x234.5 мм |
| Кут огляду | 178°/178° град. |
| Колір | Чорний |
| Яскравість | 200 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 167 ₴









