
Скиборізка Severin AS 3915 (o676886)
5 159 ₴
4 030 ₴
- Готово до відправки
- Код: 676886
Ломтерезка SEVERIN AS 3915 буде доречною на будь-якій кухні. Вона призначена для нарізування різних продуктів скибочками рівної товщини, яка виставляється в межах від 0 до 15 мм.
Цей аксесуар оснащений хвилеподібним ножем, який зроблений з нержавіючої сталі. Завдяки міцності і надійності цього матеріалу, ніж прослужить досить довго, не вимагаючи свого заточування протягом усього часу застосування.
Стильні, зручні в застосуванні, довговічні електроприлади Severin !
Керуючись цим принципом, Компанія Severin виробляє електроприлади вже 50 років! Компанія йде в ногу з процесом глобалізації. За допомогою компетентних торгових партнерів Severin поставляє свою продукцію більш ніж в 80 країн світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Діаметр ножа | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал направляючої пластини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечні клавіші увімкнення | Да |
| Габарити | 30 x 40 x 22 см |
| Додаткові характеристики | гумові ніжки для стійкості, таця для нарізаних продуктів |
| Підходить для нарізування | колбаса , сыр, м'ясо |
| Регульована товщина нарізання | від 0 до 15 мм |
- Ціна: 4 030 ₴





