
Комп'ютерний стіл Hator Vast Junior Black (HTD-009) (n427982)
5 262 ₴
- Готово до відправки
- Код: 427982
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний стіл із продуманою ергономікою та корисними аксесуарами стане чудовою основою для робочого місця геймера. Міцна та надійна конструкція, лаконічний дизайн та широка кольорова гама робить стіл доречним у будь-якому інтер'єрі. Спеціальний кошик та фіксатори для акуратного кабель-менеджменту Ергономіка в деталях: стіл має зручний гачок для розташування навушників, коли ви їх не використовуєте. Комплектний тримач для склянки убереже робочу поверхню від неприємних випадковостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 70 см |
| Матеріал | сталь + ДСП |
| Особливості | кабель-менеджмент, підставка для навушників, підсклянник |
| Тип | геймерський |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 262 ₴








