-6%

Монiтор Asus 23.8" VZ249HG (90LM0BV1-B01A71) IPS Black 120Hz (u722574)
4 299 ₴
4 057 ₴
- Готово до відправки
- Код: 722574
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонкий 23,8-дюймовий IPS-монітор формату Full HD (1920 x 1080) з мінімальною товщиною усього 5,5 мм.
Технологія SmoothMotion: частота оновлення 120 Гц, підтримка VRR.
Технологія Eye Care Plus з режимом поліпшеного колірного сприйняття допомагає користувачам із порушеннями кольорового зору краще розрізняти кольори, а нагадування про перерву дозволяє контролювати час, проведений за екраном.
Програмне забезпечення DisplayWidget Center для легкого налаштовувати параметрів монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 2.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Вбудована аудіосистема | немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Вигнутий екран | Немає |
| Категорія | 16:9 |
| Контрастність | 1500:1 |
| Концентратор USB | Немає |
| Потужність аудіосистеми | Немає |
| Об'єм | 1 мс |
| Поверхня екрана | матова |
| Споживана потужність (у роботі) | 25 Вт |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Немає |
| Сумісність | 75x75 мм |
| Термін придатності | Да |
| Тип | 538x380x210 мм |
| Кут огляду | 178°/178° град. |
| Колір | Чорний |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 057 ₴





