-2%

Монітор Acer Nitro ED270X0biip (UM.HE0EE.001) (e727946)
7 084 ₴
6 934 ₴
- Готово до відправки
- Код: 727946
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Вага без паковання | 3.9 кг |
| Час відгуку матриці | 5 мс (GTG)/1 мс (VRB) |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х 3.5мм Mini-Jack | 1 х DisplayPort|2 х HDMI |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Підсвітка | LED |
| Покриття | Матове |
| Споживана потужність у робочому режимі | 21 Вт |
| Розміри з підставкою | 620 х 460 х 200 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Less , HDR Ready (HDR 10), Low Blue Light , Ultra Low Latency , Flicker Free |
| Тип монітора | Широкоформатний, З вигнутим екраном |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 200 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 934 ₴






