
Ланцюгова пила Stark ECS-2510 (310025010) (a91035)
4 187 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91035
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Об'єм масляного бака | 125 мл |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | класична |
| Призначення | Побутовий |
| Розташування двигуна | пряме |
| Тип | електропила |
| Функції | металевий зубчастий упор, оливоуказівник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 187 ₴







