
Настільна плита ELIT DKP-1 (s724854)
833 ₴
- Готово до відправки
- Код: 724854
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elit |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 155 мм, 185 мм |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | рогумовані ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴

