
Смарт-годинник GARMIX PointPRO-200 4G/GPS/WIFI/VIDEO CALL BLACK (1002333) (x287499)
3 937 ₴
- Готово до відправки
- Код: 287499
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GARMIX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діагональ екрану | 1.4 дюйм |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Стан | Новий |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 г |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Висота корпусу | 56 мм |
| Датчики | акселерометр, крокомір |
| Додаткові функції | вібрація, вбудований мікрофон, вживання дзвінків, Календар |
| Ємність акумулятора | 700 мА·год |
| Камера | 2 Мп |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель процесора | RDA8955 |
| Моніторинг | Geo-зони, контроль розташування |
| Навігація | LBS |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Операційна система | Nucleus OS |
| Підтримка SIM-карток | nano SIM |
| Стать | дитячі |
| Роздільна здатність | 240 х 240 |
| Сенсорний екран | Да |
| Змінний ремінець | Да |
| Тип заряджання | через Micro USB |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Сповіщення | виклики, SMS |
| Форма годинника | квадратні |
| Колір ремінця | чорний |
| Ширина корпусу | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 937 ₴



