
Шуруповерт Bosch EasyImpact 18V-40 18В 1х1.5Агод 2038Нм 0-4300-1650обхв кейс ЗП 1.4кг (0.603.9D8.101) (z620366)
4 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620366
2-швидкісний редуктор дає змогу вибрати правильне налаштування потужності для кожної роботи. Низькообертова перша передача ідеально підходить для загвинчування та свердління великих діаметрів, тоді як друга передача забезпечує швидке свердління малих діаметрів.
Точність без зайвих зусиль20 ступенів крутного моменту для максимальної точності: виберіть потрібний крутний момент на кільці попереднього налаштування для індивідуального налаштування для різних матеріалів.
Вбудоване розсіяне освітленняКонцепція PowerLight оснащена потужним вбудованим світлодіодом, який забезпечує розсіяне світло для оптимального освітлення заготовки в темряві.
Швидка та легка заміна свердла та насадокОднокулачковий патрон у поєднанні з автоматичним блокуванням шпинделя забезпечує швидку та легку заміну свердел і насадок однією рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | блокування увімкнення, набір біт, набір свердел, підсвічування робочої зони, прогумована ручка, регулювання крутного моменту, реверс |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 |
| Комплектація | акумулятор, бита, кейс, шурупокрут-дриль, зарядний пристрій |
| Призначення | побутової |
| Режим інструменту | безударний, ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Паковання | Кейс |
- Ціна: 4 098 ₴






