
Клейові стержні Bosch Gluey 7х20мм прозорі, 70шт (2.608.002.004) (g726034)
148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 726034
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозорі клейові стрижні, оптимізовані для пістолета Gluey. 70 шт в комплекті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діаметр | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 70 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 20 мм |
| Кількість в пакованні | 70 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴
