-6%

Машинка для стрижки Babyliss E786E (n308449)
1 499 ₴
1 412 ₴
- Готово до відправки
- Код: 308449
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки E786E призначена для догляду за волоссям. Леза з нержавіючої сталі. Машинка легка та зручна у використанні. Контроль висоти зрізу Push and Slide дозволяє досягти точних результатів стрижки. 1 напрямна з 13 установками від 0,5 до 24 мм дозволяє підібрати бажану довжину з точністю до 2 мм. За приладом легко доглядати. Знімні леза можна мити під водою. У комплект входить чохол для зберігання. Повний час заряджання пристрою становить 8 годин. Машинка працює від мережі та автономно, від акумулятора (60 хвилин роботи).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260 г |
| Вага в пакованні | 400 г |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Час заряджання | 8 годин |
| Габарити | 18.5 х 6 х 4.5 см |
| Габарити в пакованні | 23.5 х 14 х 10.5 см |
| Довжина стриження | 0.5-24 мм |
| Кількість насадок | Регульована насадка |
| Комплектація | олія для змащення лез, щіточка для чищення, сумка для зберігання |
| Живлення | акумулятор + мережа |
| Тип мотора | вібраційний |
| Тип керування | повзункове |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Функції | самозаточувальні ножі, індикатор заряджання |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина ножа | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴




