
Електролобзик Bosch PST 700 E (0.603.3A0.020) (v90762)
3 414 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90762
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу в металах | 4 мм |
| Додатково | регулювання потоку повітря, прогумована ручка |
| Напруга акумулятора | 220-240 В |
| Тип | Побутовий |
| Тип ручки | скоба |
| Частота хода пильного полотна | 500 - 3100 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 414 ₴



