
Відеореєстратор Ajax NVR HAC (16ch) ASP White (g716633)
11 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 716633
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NVR — це результат синергії відеоспостереження та систем безпеки Ajax. Пристрій забезпечує виняткову швидкість реагування системи та миттєвий доступ до відеоархіву навіть на ходу.
Завдяки широкій сумісності відеореєстратор дає змогу інтегрувати практично будь-яку IP-камеру з пристроями для автоматизації та захисту від вторгнення.
NVR успадкував усі переваги професійної системи безпеки, якій довіряють мільйони користувачів у всьому світі.
Під'єднати NVR надзвичайно просто. Не потрібно витрачати час на кожен пристрій і додавати користувачів вручну. Все легко налаштовується в застосунку — як на місці, так і дистанційно. Контролюйте стан системи, зокрема залишок місця на жорсткому диску, температуру, навантаження на центральний процесор, використання оперативної пам'яті тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| POS термінал | немає даних |
| RAID | Немає |
| Альтернативна місткість | Немає |
| Вага | немає даних |
| Водостійкість | немає даних |
| Висота | немає 110-240V |
| Висота основного відсіку | Немає |
| Глибина | 24 Вт |
| Глибина основного відсіку | Немає |
| Детекція виведених із вікна предметів | немає даних |
| Детекція руху | є, є |
| Детекція куріння | немає даних |
| Детекція обличчя | немає даних, немає даних |
| Детекція паркування | немає даних |
| Детекція пожежі | немає даних |
| Детекція розмови телефоном | немає даних |
| Детекція температури | немає даних |
| Детекція шаткою ходи | немає даних, немає даних |
| Діаметр | через мережу + Bluetooth |
| Довжина шнура | 1 |
| Додаткові відділення | Windows, Mac OS, iOS, Android |
| Захист периметра (вторгнення) | немає даних, немає даних |
| Вимірювання температури тіла | немає даних |
| Інтерфейс | 2 |
| Кількість додаткових клавіш | 100 МБ/с |
| Кількість клавіш клавіатури | 8 Мп |
| Количество отсеков | Немає |
| Кріплення на пояс | Немає |
| Максимальний обсяг накопичувача | до 16 ТБ |
| Матеріал | 212х212х64 мм |
| Матриця | Немає |
| Моделі камер | NVR |
| Напруга | немає даних |
| Ноутбук | H.265/H.264 |
| Особливості | Немає |
| Перетин паркана | немає даних |
| Перехідник | немає даних |
| Планшет | немає даних |
| Плечовий ремінь | 1 |
| Підсвітка | Немає |
| Підсвітка клавіш | 1 |
| Підрахунок людей | немає даних, немає даних |
| Розміри клавіатури | Немає |
| Роздільна здатність | Немає |
| Розкладка клавіатури | 16 каналів |
| Розпізнавання обличчя | немає даних, немає даних |
| Розпізнавання номера авто | немає даних, немає даних |
| Ресурс | без Wi-Fi |
| Сколення людей | немає даних, немає даних |
| Швидкість записування | немає даних |
| Швидкість записування від | немає даних |
| Швидкість зчитування | немає даних |
| Швидкість читання від | немає даних |
| Спосіб закриття | відеореєстратор, клемний перехідник, кабель RJ45, монтажний комплект, документація |
| Структурний аналіз | немає даних |
| Теплова карта | немає даних |
| Тип камер, що під'єднуються | IP |
| Форма батареї | немає даних |
| Формати файлів | Немає |
| Частота входів | немає даних |
| Частота кадрів | 30 |
| Ширина | 0°C~ + 40°C |
| Ширина основного відсіку | Немає |
| Штативи | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 399 ₴




