
Фільтр салону Wixfiltron WP9212 (g111055)
304 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111055
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RENAULT MEGANE SCENIC III (НОМ. ОРИГ.77 01 055 110)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Renault |
| Кросс-номери | Renault 7701055110 |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Renault Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | звичайний |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 215 мм |
| Ширина | 237 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴
