
Фільтр салону UFI 54.257.00 (a109993)
484 ₴
- Готово до відправки
- Код: 109993
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54.257.00 |
| Виробник | UFI |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | вугільний |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 180 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴
