
Стійка для мікрофону OfficePro SA130 (g720570)
1 799 ₴
1 727 ₴
- Готово до відправки
- Код: 720570
Сумісний з мікрофонами 3/8" і 5/8", сучасний студійний мікрофонний кронштейн SA130 універсальний для будь-якого онлайн-стрімера з гнучким регулюванням. Поворотний мікрофонний адаптер і регулювання подовжувача дозволяють точно позиціонувати мікрофон для забезпечення найкращого захоплення голосу. Подовжувач довжиною 15 мм також дозволяє точно налаштувати висоту мікрофона.
Крім того, контроль тертя дозволяє міцно утримувати різні мікрофони вагою до 1 кг (2.2 фунта) на місці, уникаючи раптового падіння мікрофона під час потокового мовлення. Добре продумана система управління кабелями дозволяє повністю приховати дроти, що робить маніпулятор ідеальним для зйомок на камеру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Типи різі | 5/8", 3/8" |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна вантажність | 1 кг |
| Розміри | 6 x35.9 x89 см |
| Кут повороту | 360° |
- Ціна: 1 727 ₴









