
Світлодіодна стрічка WiZ LED 2700-6500K 1600Lm 2.0m RGB (929002524801) (d689693)
1 534 ₴
- Готово до відправки
- Код: 689693
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна світлодіодна стрічка WiZ LEDStrip. Миттєва готовність до використання. Керування з будь-якого місця. Регульований теплий та холодний білий колір, а також попередньо задані режими. Автоматичне увімкнення освітлення за розкладом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIZ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Колірна температура | 2700К |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Да |
| Діапазон робочих температур | -20…+40 °C |
| Довжина стрічки | 2 м |
| Інтерфейси та протоколи | Wi-Fi, Bluetooth |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга живлення | 100-240 В |
| Особливості | Apple Home, Google Асистент, самоклейні, Amazon Alexa |
| Роз'єм під'єднання | 4-pin |
| Ресурс роботи | 15 000 год |
| Тип стрічки | побутова |
| Кут розсіювання | 180° |
| Колір світіння | RGB |
| Енергоспоживання | 20 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴









