
Візок вантажний Bosch складний, алюмінієвий, платформа 52.3х50.8см, до 125кг (1.600.A00.1SA) (a634219)
9 132 ₴
- Готово до відправки
- Код: 634219
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкість та компактність
Алюмінієвий складаний візок зі складними колесами, рукояткою для зручного розміщення і зберігання.
Безпечне транспортуванняКористування безпечне завдяки бічним опорам на поверхні для розміщення та еластичній стрічці для фіксації.
Висока надійністьМожливість витримати навантаження до 125 кг та до 60 кг на сходах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 кг |
| Висота, см | 107 см |
| Глибина, см | 51 см |
| Вантажність, кг | 125 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Ширина, см | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 132 ₴





