
Світлодіодна стрічка TP-Link TAPO L920-5 (TAPO-L920-5) (k551983)
1 702 ₴
- Готово до відправки
- Код: 551983
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tapo L920-5 Розумна багатобарвна світлодіодна Wi-Fi стрічка.
- Безліч відтінків та ефектів – 50 регульованих зон для різноманітного освітлення
- Зовнішній захист – довгий термін служби завдяки поліуретановій оболонці
- Не потрібен центр управління — просто підключіть стрічку до мережі Wi-Fi
- Гнучка установка – укоротіть стрічку до потрібної довжини та приклейте її до будь-якої поверхні
- Передустановки - підібрали ідеальне освітлення для перегляду кіно? Збережіть його на майбутнє!
- Розклад і таймер — світло потрібного кольору буде вмикатися або вимикатися на заданій яскравості у вказаний час
- Режим «Немає дома» — створить видимість присутності людей і дозволить відлякати непроханих гостей
- Управління будь-яким зручним способом – за допомогою розумного помічника, центру управління або через програму Tapo
- Голосове управління - керуйте світлом голосовими командами за допомогою Google Асистента
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 550 лм |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення в комплекті | Да |
| Діапазон робочих температур | -15 +40 °C |
| Довжина стрічки | 5 м |
| Інтерфейси та протоколи | Wi-Fi |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP44 |
| Кількість світлодіодів | 30 шт./метр |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | Amazon Alexa, Google Асистент, RGB (вибір кольору), Приложение на Android, Приложение на iOS, вбудований пульт керування, Apple Home |
| Роз'єм під'єднання | 4-pin |
| Ресурс роботи | 50 000 год |
| Тип стрічки | вологозахищена |
| Кут розсіювання | 115° |
| Колір світіння | RGB |
| Колірна температура | 16500 K |
| Енергоспоживання | 20.5 Вт/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 702 ₴









