-2%

Форма для випікання Ardesto Black Mars Cover Round 2 л (AR2407BG) (a378014)
479 ₴
468 ₴
- Готово до відправки
- Код: 378014
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки Ardesto серії BLACK MARS виготовлена з термостійкого боросилікатного скла. Підходить для очищення в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Немає |
| Висота борту | 10 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Комплектація | одна форма |
| Призначення | Універсальна |
| Об'єм | 2 л |
| Особливості | З кришкою |
| Робоча температура | -40°C - +300°C |
| Розміри | ø 25 х 10 см |
| Ручки | Є |
| Серія | Black Mars Cover Round |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴


