
Лампочка Electrum T8 15W G13 (A-FT-0128) (b283273)
86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 283273
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люмінесцентні лампи Electrum вирізняються високою економністю, довговічністю і великою площею випромінювальної поверхні. Вони ідеально підходять для освітлення різних приміщень великої площі та тривалим циклом експлуатації.
Люмінесцентні лампи використовуються в поєднанні з електромагнітною/електронною пускорегулювальною апаратурою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Колірна температура | 6500К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 436 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 8000 годин |
| Тип колби | опаловий |
| Тип цоколя | G13 |
| Кут розсіювання | 300° |
| Форм-фактор | крапка (фара) |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴
