
Лампочка Electrum A60 10W PA LS-11 LV Е27 12-48V 4000K (A-LS-1891) (h283235)
199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 283235
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа 12-48 В не призначена для побутової електромережі!
Лампи призначені для використання в приміщеннях із підвищеними вимогами до електробезпеки — для сирих приміщень промислового та побутового призначення, де за умовами роботи заборонене використання напруги 220 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Висота | 110 мм |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 80% (A+) |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип колби | опаловий |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 270 ° |
| Форм-фактор | гриб |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

