
Лампочка Delux T5 6W/54 G5 (10007827) (e282930)
84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 282930
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люмінесцентні лампи вже давно мають великий попит серед ламп штучного освітлення приміщень. Ці лампи в кілька разів вигідніші в експлуатаційному відношенні ламп розжарювання та мають більш привабливу вартість у порівнянні зі світлодіодними лампами, які може придбати далеко не кожен споживач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Колірна температура | 6400К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | немає |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | енергоефективність освітлення 70% (A+) |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 6000 годин |
| Тип колби | матовий |
| Тип цоколя | G5 |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Форм-фактор | лінійний |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 54 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴
