
Цифровий мультиметр Protester портативний (PM8232) (r98091)
1 011 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98091
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювання | змінна напруга , змінний струм , постійний струм , прозвон ланцюга , опір , тестування діодів, постійна напруга |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Змінний струм | до 20 А |
| Постійний струм | до 20 А |
| Розміри | 130 х 62 х 27 мм |
| Опір | до 20 МОм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011 ₴




