
Кухонний комбайн Kenwood KZM 35.000 RD (c713459)
10 335 ₴
- Готово до відправки
- Код: 713459
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Мідний |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Комплектація | |
| Об'єм блендера | 0 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 33.5 х 30 х 18 см |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Насадки | K-насадка для збивання , віночок, гак для тіста |
| Особливості | захист двигуна від перегрівання, защита от брызг, Імпульсний режим, нековзні ніжки, відкидна робоча голова |
| Режими | імпульсний режим |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | замішування тіста, змішування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 335 ₴






